NUTUK ÖNEMLİ!

• Bu konu boş.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Yazar
    Yazılar
    adminadmin
    Anahtar yönetici

Sevgili CHP’li kardeşlerim, sizler siyasi kişilik olarak fikirleriyle ve bakışıyla Recep Tayyip Erdoğan’ı hiç beğenmiyor, eleştiriyor ve hatta bir kısmınız nefret ediyorsunuz. Buna karşılık CHP’nin başındaki Kemal Kılıçdaroğlu’nu çok beğeniyor ve bu beğeni nedeniyle olsa gerek ki 9 yenilgiye rağmen 9 sefer daha CHP’ye LİDER olarak seçtiniz.

Belli ki Kılıçdaroğlu tam sizin talep ve beklentilerinize hitap eden bir lider…
    Lider diye seçtiğiniz adam geçenlerde, Sayın Bahçeli’ye cevaben; “Bahçeli bizi iyi dinlesin, Suriye’deki Türkmenlere esas yardımı biz yaptık. Onlara Tırlar dolusu Atatürk’ün NUTUK kitabını gönderdik. Hem de Arapçaya çevrilmişini” dedi. Ve bu söz üzerine yine sizin seçtiğiniz CHP yöneticilerinin sıralarından bir ALKIŞ tufanı koptu…

Sevgili CHP’li kardeşlerim,
    bu hükümet varya bu hükumet, tam bir eşşek! Elazığ’da, Van’da veya memleketin bir başka köşesinde deprem oluyor. Hemen oraya koşturuyor. AK partili CHP’li ayırt etmeden tırlara Battaniye, yiyecek maddesi, çadır, ilaç doldurup gönderiyor bölgeye.
    Be aptal adam! (hükümete söylüyorum) deprem bölgesindeki CHP’liler dışındakilere battaniye, yiyecek vs.. gönderdin iyi de CHP’li olanlara niye aynısını gönderdin?! Gönder onlara birkaç TIR dolusu cillop gibi kuşe kağıdına basılmış NUTUK, bak nasıl memnun oluyor ve hükümeti göklere çıkarıyorlar!!!
    Haksızmıyım CHP’li kardeşlerim?
    Bakın bir sonraki seçimde aday olayım Kılıçdaroğlu afete ve yokluğa maruz kalana, can tehlikesi içerisindekilere sadece NUTUK gönderiyormuş, ben yanına birer de mini HEYKEL göndereceğim. Söz.
    Söz veriyorum beni seçin! Nutuk + hekel vaad ediyorum size
    KAYNAK: Bumin Arı

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
  • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.
Başa dön tuşu